STEICO

Pierwsza szkoła w technologii szkieletu już wybudowana

 W dniu 26 lutego 2015 roku nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi nowo wybudowanej, pierwszej w Polsce szkoły w technologii drewnianego szkieletu w Czarnej Wodzie.

Budynek nowej szkoły ponadgimnazjalnej to unikalny w skali kraju obiekt użyteczności publicznej, wykonany w technologii drewnianego szkieletu, przy użyciu innowacyjnych i ekologicznych materiałów produkowanych przez firmę STEICO, gwarantujących wysoką jakość i parametry efektywności energetycznej. Czas realizacji inwestycji od fundamentów do wykończenia pod klucz, wyniósł zaledwie 15 tygodni, co jest zasługą nie tylko nowatorskiej technologii budowy, lecz także modelowej współpracy inicjatora i głównego inwestora firmy STEICO, władz samorządowych oraz generalnego wykonawcy.

W dniu 26 lutego 2015 roku nastąpi uroczyste przecięcie wstęgi nowo wybudowanego obiektu szkoły w Czarnej Wodzie. Będzie to również okazja, by zwiedzić budynek, poznać jego technologię oraz zapoznać się z dalszymi planami firmy STEICO w zakresie realizacji inwestycji na terenie Czarnej Wody.

Galeria zdjęć:

glownekonf_1588691804

Pobierz plik komunikatu: zaproszenie_media