HALEX

Wybierz swój kolor w Trend Line. Skomponuj własny stół

Może być jak dotychczas cały w drewnie lub mieć oskrzynię w innym kolorze. Kolekcja Trend Line debiutuje w nowej odsłonie: dekory dębowe blatu można teraz połączyć z oskrzynią w prestiżowej czerni lub eleganckiej bieli.

Sonoma, san remo, trufla i latte to cztery modne dekory dębu, jakie w kolekcji Trend Line, wprowadzonej do oferty jesienią ubiegłego roku, zaproponowała firma Halex. Teraz producent z Elbląga uatrakcyjnił kolekcję, wprowadzając możliwość wyboru oskrzyni. W każdym z sześciu modeli stołów, jakie znajdują się w linii Trend Line, można pozostać przy dotychczasowym dekorze oskrzyni, czyli takim, w jakim wykonany jest cały stół, albo wybrać jeden z dwóch zaproponowanych kolorów: biały lub czarny.

– Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie klientów kolekcją Trend Line i uwzględniając sugestie naszych projektantów, zdecydowaliśmy się wprowadzić możliwość zróżnicowania oskrzyni stołu ? wyjaśnia Aleksandra Wojtyniak, dyrektor handlowy firmy Halex. ? Trudno jest zaprojektować stół, który będzie zarazem uniwersalny i jedyny w swoim rodzaju, trafi w gusta każdego klienta i będzie go można dopasować do każdego wnętrza, a przy tym nie będzie wyglądał sztampowo. Poza tym klienci lubią mieć możliwość wyboru ? dodaje.

Kolekcja Trend Line, dzięki nowym akcentom kolorystycznym, na pewno nie pozostanie niezauważona i pozwoli na zindywidualizowanie wybranego przez klienta modelu.

Wyróżniający akcent kolekcji

Trend Line obejmuje 6 modeli stołów: POLO, VOLT, LIMA, TRIX, ROCA i FLAP. Chociaż do ich produkcji używana jest płyta laminowana, wyglądają jakby zostały wykonane z surowych desek. To zasługa nowoczesnych dekorów, dzięki którym stoły nie tylko wyglądają jak drewniane, ale również w dotyku przypominają ten naturalny surowiec.

Proste formy mebli w połączeniu z przepięknymi dekorami dębowymi sprawiły, że Trend Line zachwyciła głównie miłośników wnętrz urządzonych w prostym, minimalistycznym stylu, a także osoby lubiące otaczać się naturą. Wprowadzenie oskrzyni w innym kolorze niż stół to na pewno ciekawy, wyróżniający akcent, który ożywił kolekcję. To również jedno z najmodniejszych połączeń proponowanych przez producentów mebli i projektantów wnętrz.

– Połączenie dekoru imitującego rysunek drewna z jednobarwnymi akcentami to jeden z popularniejszych obecnie sposób wykończenia mebli kuchennych ? mówi Aleksandra Wojtyniak. ? Stół z kolekcji Trend Line z nowym białymi czarnymi akcentami  elementami doskonale zatem wpasuje się w tak zaaranżowaną kuchnię, zwłaszcza gdy jest ona otwarta na salon czy połączona z jadalnią.

Mały kawowy lub duży rodzinny w jednym

Jednym z atutów kolekcji Trend Line, oprócz pięknych dekorów dębowych i niezaprzeczalnej jakości wykonania, jest możliwość rozkładania stołów. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym z niewielkich stolików kawowych (o wymiarach 80 x 80 cm) potrafią zamieniać się w duży, wygodny stół do posiłków w gronie rodzinnym (np. o powierzchni 240 x 80 cm). Wszystkie modele z kolekcji Trend Line mają opcję rozkładania, a stół Flap ? jako jedyny ? rozkłada się na zasadzie książki.

Galeria zdjęć:

Sanremo czarny
Stół Sanremo z czarną oskrzynią. Fot. Halex
LIMA LATTE-BIALY
Stół Lima z białą oskrzynią. Fot. Halex
Roca sanremo czarny
Stół Roca Sanremo z czarną oskrzynią. Fot. Halex

Pobierz plik komunikatu: Nowa Trend Line-informacja prasowa Halex