KAM

Prestiżowa kuchnia KAMmoduł ProLine w awangardowej szacie

Poprzez innowacyjny uchwyt meblowy w kuchni KAMmoduł ProLine podkreślono linię poziomą mebli, a całość ubrano w najmodniejszy dekor imitujący marmur. W połączeniu z drewnem całość tworzy niezwykłą kompozycję, która odzwierciedla najnowsze trendy w zakresie projektowania i komfortu użytkowania mebli kuchennych.

Ze sprawdzonych rozwiązań nie warto rezygnować, zwłaszcza jeśli przekonały do siebie klientów. Aby jednak podnieść ich atrakcyjność, można na przykład “ubrać” je w nową szatę. Tak właśnie zrobiła Spółka Meblowa KAM z Milejewa (www.meblekam.pl) proponując kuchnię KAMmoduł w prestiżowej linii ProLine z nowym dekorem na frontach. Aranżacja została zaprezentowana podczas lutowych targów MEBLE w Poznaniu.   W KAMmoduł ProLine ?pierwsze skrzypce? grają fronty szafek z uchwytem w postaci dyskretnych, wpuszczonych listew. Ten typ uchwytów wprowadza wyraźny podział mebli na poziome pasy, czyniąc zabudowane nimi wnętrze optycznie bardziej przestronnym.  – Bryła mebli zyskuje dzięki temu na lekkości, a jednocześnie zachowany zostaje wciąż modny minimalizm, którego nie zakłócają uchwyty – wyjaśnia Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka firmy KAM.

Zestaw KAMmoduł ProLine, oprócz ciekawych uchwytów, ma także nowy atrakcyjny dekor frontów, na których znalazł się rysunek odzwierciedlający niezwykle modny marmur. Ciekawym zabiegiem, który dodatkowo wydobył walory estetyczne zaprezentowanej aranżacji, było zestawienie frontów z dwoma wzorami dekorów: chłodnego, szarego marmuru z ciepłym rysunkiem drewna. Zabieg ten  nadał kuchni awangardowy akcent.

– Nowy, piękny dekor imitujący wzór marmuru to nasza propozycja dla miłośników prostych, industrialnych wnętrz – mówi Sylwia Kowalska-Mikutel. – Linię ProLine prezentowaliśmy już w ubiegłym roku w ascetycznej bieli. Mamy nadzieję, że także ta wersja kolorystyczna, spodoba się naszym klientom.   KAMmoduł ProLine z nowym dekorem marmurowym zachwyca nie tylko elegancją i modnym designem, lecz także  przekonuje niezwykłym komfortem użytkowania, gwarantowanym przez nowoczesne okucia z cichym domykaniem.   KAMmoduł to system mebli kuchennych wyposażony w wysokiej klasy akcesoria oraz nowatorskie rozwiązanie szafki z szufladami. Ich zastrzeżony wzór użytkowy opiera się na specjalnym podziale wysokości szuflad. Każda z nich ma optymalnie dobraną wysokość do najczęściej przechowywanych produktów i przedmiotów. Dlatego szuflada na sztućce ma 4 (Kam)moduły, bo tyle dokładnie potrzeba, aby zmieścił się organizer na łyżki, noże, rolka papieru śniadaniowego czy inne drobne przedmioty. Szuflada, w której można przechowywać mąkę, cukier czy ryż w  standardowych 1-kg opakowaniach i pojemniki z przyprawami ma 7 (Kam)modułów, aby bez problemu pomieścić te zapasy, a jednocześnie nie tracić cennej przestrzeni zabudowy kuchennej. Duże garnki, butelka oleju albo soki w 2-litrowych kartonach idealnie zmieszczą się natomiast w szufladzie o wysokości 11 (Kam)modułów. 

Galeria zdjęć:

KAMmoduł ProLine

Pobierz plik komunikatu: KAMmoduł ProLine -informacja prasowa KAM