KAM

Piękna zabudowa kuchenna pod sam sufit

 

Linia KAMduo XL jest teraz dostępna w nowej i jeszcze ciekawszej aranżacji. To propozycja mebli dla tych, którzy z powodu niedużej powierzchni kuchni chcieliby, aby zabudowa sięgała pod sam sufit.

Wyjątkowość mebli KAMduo XL kryje się w wyższych o 28 cm szafkach górnych, dzięki czemu ich pojemność zwiększyła się aż o 40%. W odświeżonej linii tego zestawu wprowadzono możliwość kompozycji szafek górnych z dwóch  rzędów zabudowy. Dzięki temu design  kuchni zyskał na atrakcyjności. Taka forma stwarza również większe możliwości zindywidualizowania zabudowy kuchennej i wprowadzania ciekawych połączeń kolorystycznych.

– W linii KAMduo XL oferujemy obecnie jeszcze większe możliwości aranżacyjne ? wyjaśnia Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka firmy KAM, w ofercie której znajduje się zestaw KAMduo XL. ? Klient może się zdecydować na jeden rząd bardzo pojemnych szafek górnych, albo zastąpić go dwoma rzędami mniejszych. W obu przypadkach zyskuje sporą powierzchnię do przechowywania, a jednak obie kuchnie będą się znacznie od siebie różniły. I o to nam chodziło ? stworzyć jeszcze większe i bardziej różnorodne możliwości zabudowania przestrzeni kuchennej.

W KAMduo XL dzięki zastosowaniu nóżek regulowanych w wysokości 10 lub 15 cm można optymalnie ustawić wysokość blatu roboczego. Dzięki temu osobom o wyższym wzroście wygodniej będzie przygotowywać posiłki. Z kolei szuflady z pełnym wysuwem ułatwiają dostęp do ich zawartości. Zawiasy wyposażone w system miękkiego domykania i spowalniające zamykanie, gwarantują komfort ruchu frontów szafek.

Zmieścić wszystko w małej kuchni

We współczesnej kuchni wszystko ma swoje miejsce i jest zawsze pod ręką ? zadbali o to producenci nowoczesnych akcesoriów meblowych, proponując funkcjonalne organizery, wkłady porządkujące zawartość szuflad czy wysuwane carga, dzięki którym w poszukiwaniu potrzebnego produktu spożywczego czy naczynia nie trzeba ?nurkować? w niewygodnych, wąskich czy trudno dostępnych szafkach. Jakie jest zadanie dla producentów mebli? Muszą zadbać o to, aby te wszystkie praktyczne rozwiązania umieścić w funkcjonalnej, wygodnej i dobrze zaplanowanej zabudowie kuchennej. I najlepiej, jeżeli dodatkowo będzie pojemna, aby w małej kuchni zmieścić to wszystko, bez czego codzienna praca w kuchni nie jest możliwa. No właśnie i jeszcze do tego niska cena!

Zadanie to udało się jako pierwszej Spółce Meblowej KAM z Milejewa (www.meblekam.pl), która wśród proponowanych mebli systemowych zaskoczyła rynek modelem KAMduo XL. Złoty Medal MTP a także Złoty Medal ? Wybór Konsumentów to dowód na to, że producent skutecznie odpowiedział na oczekiwania nabywców kuchni.

– Oczekiwania klientów wobec mebli kuchennych stale rosną i dotyczy to nie tylko klasy Premium ? mówi Alicja Gajewska z firmy KAM. ? Wybierając kuchnię zwracają uwagę na praktyczne rozwiązania, które ułatwią im codzienną pracę, ale chcą również, aby taka kuchnia była atrakcyjna wizualnie, bo przecież nie chodzi tylko o to, aby wszystko w niej pomieścić. Ważne jest także, aby stworzyć klientom możliwość wyboru i dopasowania zabudowy kuchennej do własnych potrzeb i upodobań estetycznych.

Galeria zdjęć:

KAMDUO XL. Foto: KAM.
KAMDUO XL. Foto: KAM.

Pobierz plik komunikatu: KAMDUO XLNowa aranżacja -informacja prasowa KAM