HALEX

TAPI i CUBE błysnęły metalem

 

Choć nie są najważniejszym meblem w salonie i zajmują niewiele miejsca, często to właśnie stoliki kawowe podkreślają jego styl i charakter. TAPI i CUBE 3w1 z nowej kolekcji HALEX urzekają prostą, geometryczną formą i oryginalnym połączeniem metalu i drewna. A wiosną możesz pić przy nich kawę także na balkonie czy tarasie.

Czy są modne? W tym sezonie jak najbardziej. Czy są praktyczne? Bez wątpienia, bo ich metalowy stelaż jest niezwykle trwały. Czy są wygodne w codziennym użytkowaniu? Z pewnością tak, gdyż są lekkie i mobilne. O czym mowa? O stolikach na metalowym stelażu, które w tym roku do swojej oferty wprowadziła elbląska firma Halex.

– Do tej pory nasze stoliki stały na nogach: trzech lub czterech, prostych, profilowanych lub krzyżujących się ? wymienia Aleksandra Wojtyniak, dyrektor handlowy firmy Halex. ? Teraz mogą się podpierać również na metalowym, giętym stelażu.

Utrzymane w minimalistycznym stylu stoliki TAPI i CUBE 3w1 to propozycja dla osób, które nie boją się eksperymentować we wnętrzach i lubią pomysłowe kombinacje.

– Połączyliśmy w nich metalowy stelaż z drewnianymi dekorami ? mówi Aleksandra Wojtyniak. ? To jedno z najpopularniejszych zestawień w tym sezonie i jak pokazują nasze kolekcje, wciąż można znaleźć atrakcyjne sposoby na jego zastosowanie.

TAPI to prostokątny stolik o wymiarach 61×36 cm, w którym blat w jasnym dekorze drewna zestawiono z metalowym stelażem o niespotykanej formie. Aby urozmaicić prostą sylwetkę stolika, zdecydowano się wprowadzić asymetrię: jeden z boków jest zabudowany i wykończony podobnie jak blat drewnianym dekorem. Dodatkową zaletą stolika TAPI jest możliwość dostawienia go do kanapy. Po odwróceniu stolika zyskujemy idealne miejsce,  gdzie w zasięgu ręki możemy postawić filiżankę kawy czy na przykład laptopa.

Kolekcja CUBE 3w1 to z kolei aż trzy modele stolików z kwadratowym blatem o tych samych wymiarach (45×45 cm), ale różnych wysokościach: 45, 40 i 30 cm. Na prostym, metalowym stelażu zamocowany jest blat w jednym z trzech proponowanych w tej kolekcji dekorów drewnianych. Zestawione ze sobą stoliki w różnych wysokościach stanowią ciekawą kompozycję, która będzie niewątpliwą ozdobą pomieszczenia. To również bardzo praktyczne rozwiązanie ? po ustawieniu stolików jeden nad drugim, nie zajmą one dużo miejsca.

Stoliki z nowych kolekcji są lekkie, poręczne i mobilne, co na pewno będzie dużym atutem dla właścicieli niedużych pomieszczeń. To również idealna propozycja dla posiadaczy tarasów czy ogródków przydomowych ? w razie potrzeby taki stolik bez żadnego wysiłku można wystawić z domu i postawić właśnie w ogrodzie czy na tarasie.

Jeżeli zdecydowaliśmy się już na któryś ze stolików z metalowym stelażem, ciekawym uzupełnieniem będą utrzymane w podobnym industrialnym designie krzesła. Wśród nowych propozycji w ofercie Halex znalazły się również krzesła z metalowym stelażem.

Galeria zdjęć:

IMG_8283
Stoliki na stelażach. Fot. Halex
IMG_8284
Stoliki na stelażach. Fot. Halex
IMG_8291
Stolik na stelażu. Fot. Halex
IMG_8294
Stolik na stelażu. Fot. Halex
IMG_8369
Krzesło na stelażu. Fot. Halex
IMG_8378
Krzesło na stelażu. Fot. Halex