HETTICH

Zdobądź certyfikat i odjedź rowerem!

Hettich rusza w Polskę z promocją systemów do drzwi przesuwnych

We wrześniu i w październiku w całej Polsce otwierają się szeroko drzwi hurtowni meblarskich, w których Hettich zaprezentuje najnowsze systemy okuć do drzwi przesuwnych. To okazja do zdobycia certyfikatu i wygrania wspaniałej nagrody ? roweru MTB Cube!  Udział w pokazach i szkoleniu jest bezpłatny.

 

– Doskonale wiemy, że trend w zakresie konstruowania modnych mebli z drzwiami przesuwnymi jest obecnie w fazie wzrostu, dlatego już dziś warto zdobyć wiedzę i certyfikat z zakresu najnowszych rozwiązaniach technicznych ? mówi Agnieszka Kosicka, koordynator RoadShow firmy Hettich w Polsce.

Jest ku temu doskonała okazja, ponieważ już 8 września w Rzeszowie odbędzie się pierwszy pokaz ekspertów firmy Hettich, którzy zaprezentują zarówno znane na polskim rynku systemy TopLine do szaf z drzwiami przesuwnymi w rozmiarach L czy XL, jak i zupełną nowość ? system InLine XL. Jest to bardzo prestiżowe rozwiązanie do szaf z dużymi frontami, które po zamknięciu tworzą jedną płaszczyznę, idealnie wpisując się w minimalistyczne trendy.
W każdej z 16 hurtowni partnerskich, które biorą udział w promocji, uczestnicy będą mieli okazję uzyskać prestiżowy certyfikat firmy Hettich, potwierdzający wiedzę uczestników w zakresie zastosowania, montażu i regulacji tych systemów. Jako pierwsi będą mogli na ścianach swoich salonów zakomunikować klientom, że zapoznali się również z najnowszymi rozwiązaniami techniki meblowej, w tym systemami do mniejszych frontów przesuwnych SlideLine M oraz SysLine S, które można wykorzystać w nowoczesnych projektach mebli kuchennych czy biurowych.

plakat2_ogolny

RoadShow po Polsce potrwa do 30 października i zakończy się prezentacją w hurtowni Mikomax w Łodzi. Przy okazji tego cyklu spotkań, w wielu hurtowniach organizowane są specjalne promocyjne akcje cenowe, pozwalające na zakup innowacyjnych systemów do drzwi przesuwnych nawet o 50% taniej.

Udział w specjalnych pokazach firmy Hettich w ramach jesiennego RoadShow to także szansa wygrania roweru MTB. Taka nagroda czekać będzie w każdej z 16 hurtowni.

–  Każdy kto weźmie udział w pokazach i uzyska certyfikat ma także dodatkowo możliwość zdobycia cennej nagrody, którą jest rower MTB CUBE 26, ufundowany przez firmę Hettich Polska dla uczestników konkursu w każdej hurtowni partnerskiej ? mówi Agnieszka Kosicka. ? Właściciela tego świetnego roweru wyłonimy w grze sportowej DART, w której liczyć się będzie refleks, ale i dobra zabawa.