HETTICH

A w łazience wszystko w porządku?

W łazience przechowujemy mnóstwo drobiazgów, buteleczek, kosmetyków, szczotek do włosów, których nie chcemy widzieć na półkach. Nie chcemy też bezwładnie wrzucać ich do głębokiej szuflady. Bo przecież łazienka ma być miejscem relaksu, przyjemności i … najczystszym miejscem w mieszkaniu. Urządźmy ją więc tak, by porządek i czystość łatwo było zachować.

 

Firma Hettich zaopatrzyła w wygodne szuflady miliony szafek pod umywalką. Już wiele lat temu użytkownicy zdecydowali, że to najlepszy sposób na przechowywanie mnóstwa drobiazgów, które muszą się znaleźć w łazience, i które chcemy mieć “pod ręką” podczas codziennej toalety. Taką szufladę otwiera się tysiące razy – dlatego Hettich uczynił ją niezwykle wytrzymałą, jak niezawodny system ArciTech czy InnoTech Atira. Doskonała estetyka, wytrzymałość oraz ciche i delikatnie wysuwające się prowadnice są znakiem rozpoznawczym niemieckiej jakości.

Kolejnym krokiem było stworzenie systemu do otwierania szuflady bez użycia rąk. Wyposażone w system Push to open szuflady można otworzyć biodrem czy kolanem, naciskając lekko front, by wyciągnąć z niej tusz do rzęs, nie przerywając przy tym nakładania kremu na twarz. Idealne rozwiązanie do łazienki!

Wyobraźmy sobie jednak tę codzienną sytuację, gdy bezwzrokowo, po omacku próbujemy znaleźć coś w szufladzie pod umywalką. Potrącona, niedokręcona buteleczka z tonikiem wylewa się na pudełko z cieniami do powiek, a pędzel z resztkami pudru spotyka się z wrzuconą w pośpiechu szczotką do włosów. Koszmarny scenariusz! Dlatego szuflada łazienkowa nie może się obyć bez specjalnego organizera. To dedykowane szufladom Hettich rozwiązanie pozwala idealnie wykorzystać cenną przestrzeń małej łazienki, ale przede wszystkim utrzymać czystość i porządek, nawet wtedy, gdy będziemy w szufladzie trzymać mnóstwo niezbędnych drobiazgów służących naszej higienie i urodzie. Organizer nie może być przypadkowy, lecz wykonany z wysokiej jakości, eleganckiego tworzywa, dopasowanego kolorystycznie, przyjemnego w dotyku, ale również łatwego do umycia.

 

Oto propozycje firmy Hettich, które ułatwią uporządkowanie zawartości łazienkowych szuflad:

ArciTech_lazienka

W większej łazience znajdzie się na pewno miejsce na więcej szuflad, tak by można było przechowywać w nich również zapasy czystych ręczników czy szlafroki, które nie wyglądają estetycznie wisząc na ścianie. Eleganckie przeszklenie boku szuflady ArciTech dodaje meblom prestiżu i lekkości.

 

zdjecia

To nieprawda, że w łazience rządzi biel. Nawet szuflady mogą mieć modne kolory nie tylko na froncie, ale także w środku. Takie możliwości dają szuflady ArciTech. Do tego doskonały system Push to open Silent  gwarantuje, że nawet w pełni obciążone szlafrokami czy butelkami duże szuflady bez uchwytów będą się cicho otwierały i domykały, gwarantując komfort i luksus w łazience.

 

małe

Szuflada łazienkowa powinna być pojemna, a trzymane w niej rzeczy dobrze poukładane. Estetyczne boki nowej szuflady InnoTech Atira zakończone podwójnym relingiem pozwalają na umieszczenie w niej nawet stosu ręczników. Dzięki systemowi Push to open, mając zajęte obie dłonie, szuflada łazienkowa otworzy się po naciśnięciu jej frontu kolanem.

 

8336_Hettich_Atira_BAD_M16_anthrazit

Wysoka szuflada pozwala także przechowywać wysokie butelki z szamponem czy płynem do kąpieli, a system stabilizacji OrgaStore 410 zabezpieczy, by podczas otwierania i zamykania szuflady się nie przewróciły. Ważnym kryterium wyboru szuflady łazienkowej powinna być również funkcja pełnego wysuwu, tak, by stając z boku szuflady można było wygodnie sięgnąć ? taką funkcję mają szuflady firmy Hettich.