INFORMACJE PRASOWE TEKNIKA

TEKNIKA jedzie na MAZURY

Po udanym debiucie na targach Ostróda w ubiegłym roku, firma TEKNIKA zdecydowała się na ponowny udział w wystawie skierowanej do producentów mebli. Na 200 m2 powierzchni zwiedzający będą mogli jesienią zapoznać się z innowacyjnymi technologiami, które optymalizują koszty i podnoszą efektywność produkcji mebli.

POBIERZ PAKIET TEXT + ZDJĘCIA

W drugim tygodniu września (6-9.09.2016) nowoczesna hala wystawiennicza EXPO MAZURY w Ostródzie – jak zapewniają organizatorzy targów AMIA oraz MTM – zapełnią zwiedzający z branży meblowej. Nowa formuła targów – łącząca wystawców z branży meblowej oraz dostawców komponentów, akcesoriów i technologii do produkcji mebli – ma zwiększyć efektywność spotkań biznesowych. Na to liczy także TEKNIKA, lider sprzedaży nowoczesnych maszyn i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego.

Wrzesień na Mazurach to piękna pora roku, a w przemyśle meblarskim to dobry czas na rozmowy handlowe – mówi Claudo Tornati. – We wrześniu zawsze odczuwamy bardzo duże zainteresowanie producentów mebli naszą ofertą w zakresie doradztwa w sprawie budowy nowych linii, modernizacji czy rozbudowywania istniejących fabryk. To prawdopodobnie wynika z faktu, że wówczas producenci planują nowy rok budżetowy, nowe kolekcje, które czasem wymagają wdrażania nowych rozwiązań.

Firma TEKNIKA także szykuje się na jesienne akcje, które pozytywnie zaskoczą producentów. Doradcy techniczni firmy nie tylko aktywnie wezmą udział w jesiennych targach, spotykając się i odpowiadając na pytania zwiedzających, ale przede wszystkim chcą im pokazać “na żywo” jak działają oferowane technologie.

IMG_8513
Stoisko firmy TEKNIKA na AMIA 2015

Dziś niby wszystko można znaleźć w Internecie, wyczytać w broszurach i obejrzeć na filmach, ale nic nie zastąpi rozmowy z doradcą, który podejdzie indywidualnie do każdego zagadnienia technologicznego, a do tego pokaże konkretne rozwiązania, jakie zastosowano w maszynie. Na targach można zajrzeć do wnętrza konstrukcji, zrozumieć zasady jej działania i zobaczyć efekt końcowy produkowanego wyrobu. – dodaje Janusz Muszyński, doradca techniczny TEKNIKA, który na stoisku firmy będzie czekał na zwiedzających targi AMIA.

Na targach Ostróda firma TEKNIKA zaprezentuje wiele z nowatorskich rozwiązań. Pozwoli na to obszerne  stoisko o powierzchni 200 m2, na którym pokazane zostaną zarówno kompaktowe maszyny dla stolarzy jak i przemysłowe , zautomatyzowane urządzenia pozwalające na wysokowydajną obróbkę drewna i płyt.