HETTICH

Sekrety trzymane pod kluczem

Jest niepozorna, z powodzeniem jednak można jej powierzyć wartościowe przedmioty lub poufne dokumenty. Nowa, niewielka szuflada SmarTray to dyskretny schowek, w którym wszystko jest zawsze na miejscu, a jednak ukryte przed ciekawskim spojrzeniem. Bezpieczną i elegancką skrytkę bez problemu można zamontować w meblach biurowych, łazienkowych czy pokojowych.

 

POBIERZ TEKST i ZDJĘCIA

 

Nawet w nowoczesnym biurze wyposażonym w komfortowe meble nie zawsze przewidziano miejsce na schowanie smartfona, plastikowej karty dostępu czy osobistych drobiazgów, które chcemy mieć pod ręką, jednak nie “na widoku”. Sporym problemem może być również przechowywanie poufnych dokumentów, które nie powinny dostać się w niepowołane ręce. Skutecznym sposobem na ich ochronę będzie niezawodny system przechowywania SmarTray ze zintegrowanym zamkiem.

Nowy, proponowany przez firmę Hettich system piórnikowy SmarTray, to jedyne takie rozwiązanie na rynku. Dzięki niedużym rozmiarom nie rzuca się w oczy i jest dyskretnie ukryty pod blatem biurka, ale zmieści dokumenty formatu A4, wartościowe urządzenia elektroniczne czy osobiste przedmioty, których nie chcemy trzymać na biurku – mówi Joanna Nowak z firmy Hettich. – Ponieważ smartfon czy tablet to dzisiaj niezbędne wyposażenie każdego pracownika, SmarTray ma zintegrowany przepust kablowy, aby bez przeszkód można naładować baterie tych urządzeń, bez konieczności wyjmowania ich z naszej bezpiecznej skrytki – dodaje.

W zaciszu domowym również potrzebujemy dyskretnego i bezpiecznego miejsca, w którym można przechowywać wartościowe drobiazgi lub biżuterię. Sejf nie musi już być jedynym rozwiązaniem, ponieważ jego zadanie z powodzeniem może przejąć niewielki, zamykany na klucz SmarTray, który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach. W łazience ukryjemy przed dziećmi lekarstwa. W stojącej w korytarzu komodzie zapewnimy stałe i pewne miejsce dla gubiących się często kluczy. A w garderobie możemy trzymać “pod kluczem” biżuterię i drobne wartościowe przedmioty.

SmarTray w niczym nie przypomina ciężkich, masywnych skrytek sejfów – zapewnia Joanna Nowak. – Jest elegancki i wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie zaburzy estetyki mebla, w którym zostanie zamontowany. Dzięki frontowi bez uchwytów ta niewielka, bezpieczna skrytka idealnie wpasowuje się w meble i pozostaje prawie niewidoczna. Nie trzeba montować dodatkowych zabezpieczeń, bo SmarTray ma już zintegrowany zamek.

 

Oprócz domowników, z łazienek korzystają również goście, którzy nie muszą znać wszystkich na-szych ?sekretów?. W dyskretnej i zamykanej szufladzie schowa-my lekarstwa, do których dostę-pu nie powinny mieć również dzieci. Fot. Hettich
Oprócz domowników, z łazienek korzystają również goście, którzy nie muszą znać wszystkich na-szych “sekretów”. W dyskretnej i zamykanej szufladzie schowa-my lekarstwa, do których dostę-pu nie powinny mieć również dzieci. Fot. Hettich

 

Wykonany ze stali system SmarTray dostępny jest w dwóch kolorach: modnej bieli lub klasycznym antracycie. Szuflada może mieć głębokość 50 lub 75 mm. Dzięki wbudowanej prowadnicy Quadro z pełnym wysuwem, wyposażonej w amortyzator Silent System, SmarTray otwiera się i domyka delikatnie i niemal bezgłośnie. Elegancka, niewysoka obudowa znakomicie prezentuje się w szafach, pod blatem biurka, a nawet na stole, gdzie zamontujemy ją bez żadnego problemu.

SmarTray może być również wykonany z plastiku w kolorze białym, czarnym lub w optyce aluminium. W tej wersji doskonale sprawdza się jako nieduża (głębokość 40 lub 60 mm) podręczna szufladka na trzymanie przedmiotów, do których chcemy mieć łatwy i szybki dostęp.

 

Niewielkich rozmiarów SmarTray można zamontować praktycznie w każdym miejscu. Zarówno w szafce łazienkowej, jak i gar-derobie w sypialni doskonale na-daje się do przechowywania war-tościowych drobiazgów, ale to również doskonały sposób na uporządkowanie drobnych przedmiotów, do których chcemy mieć szybki dostęp. Fot. Hettich
Niewielkich rozmiarów SmarTray można zamontować praktycznie w każdym miejscu. Zarówno w szafce łazienkowej, jak i gar-derobie w sypialni doskonale na-daje się do przechowywania war-tościowych drobiazgów, ale to również doskonały sposób na uporządkowanie drobnych przedmiotów, do których chcemy mieć szybki dostęp. Fot. Hettich