HETTICH

Perfekcyjny jak natura: nowy zawias Sensys w kolorze czerni obsydianu

Podobnie jak przedstawiciele świata zwierząt, które potrafią idealnie dopasować się do swojego otoczenia, nowy zawias Sensys w kolorze czerni obsydianu harmonijnie komponuje się z frontami w ciemnych barwach, pozostając praktycznie niewidocznym. Perfekcyjny kamuflaż techniki meblowej jest teraz możliwy również w przypadku powierzchni uszlachetnionych eleganckimi dekorami z palety kolorów ziemi.

 

POBIERZ TEKST I ZDJĘCIA

Zawias Sensys firmy Hettich łączy w sobie perfekcyjny design z poczuciem luksusu. Od grudnia na rynku polskim dostępna jest nowa – wyjątkowa wersja zawiasu w intrygującym kolorze czarnego obsydianu. Po raz kolejny niemiecki producent udowadnia, że wyprzedza trendy i dostarcza rozwiązania, które fascynują użytkowników mebli obdarzonych niezwykłym poczuciem estetyki i zwracających uwagę na detale.

PR_P13c

Ciemne drewno, ciepłe kolory i wyszukane powierzchnie są obecnie wyraźnym trendem w segmencie mebli premium. Coraz więcej frontów meblowych zdobią dekory drewna o ciemnym odcieniu, ale także imitujące szare i grafitowe kamienie czy lakierowane w barwach ziemi. Ta tendencja w nawiązywaniu do naturalnej autentyczności i harmonii pochodzi z chęci tworzenia wnętrz domów, które gwarantują dobre samopoczucie i poczucie bezpieczeństwa. Na meblach o ciemnej powierzchni, nawet najpiękniejszy zawias nie powinien wyróżniać się kolorystyką, lecz pozostawać niemal niezauważonym – podobnie jak to jest w przyrodzie, w której wszystko ze sobą kolorystycznie harmonizuje. Hettich rekomenduje tę zasadę przy projektowaniu mebli, zachęcając do korzystania z nowego zawiasu Sensys w kolorze czerni obsydianu.

Gama produktów Sensys w kolorze czerni obsydianu obejmuje zawiasy dla różnych kątów rozwarcia i do różnego typu frontów, w tym również cienkich frontów o grubości 10 mm, zarówno w opcji z cichym domykaniem, jak i bez automatyki zamykania do rozwiązań Push to open. Całość oferty zamykają prowadniki i akcesoria w tym samym kolorze.

Sensys zapewnia najlepszą amortyzację w swojej klasie. W porównaniu do podobnych produktów, w przypadku standardowych formatów drzwi można zamontować o jeden zawias mniej – zachowując nadal doskonałą amortyzację. Drzwi, niezależnie od swojej wielkości i ciężaru, domykają się pewnie i delikatnie. Dzięki niespotykanie dużemu kątowi samodomykania, wynoszącemu 35°, regulacja czy dezaktywacja jest zbyteczna.