HETTICH

System Stop Control Plus – na straży bezpieczeństwa w Twoim otoczeniu

Szuflady z systemami zamykania Stop Control Plus firmy Hettich to bezpieczne miejsce do przechowywania poufnych dokumentów czy przedmiotów o dużej wartości. Niezwykle ważnym aspektem bezpieczeństwa, poza ochroną przed nieupoważnionym dostępem, jest też zabezpieczenie przed przewróceniem się mebla, ponieważ coraz częściej są one projektowane jako moduły wolnostojące.

 

POBIERZ TEKST I ZDJĘCIA

Wygodne i bezpieczne przechowywanie dokumentów

Biuro to miejsce, gdzie od zawsze meble wolnostojące, takie jak kontenery biurkowe z wieloma szufladami, świetnie się sprawdzają. Często ich zawartość stanowią ważne dokumenty. Chcąc ograniczyć dostęp do nich osobom nieupoważnionym, pomyślmy o systemie zamykania z zamkiem centralnym, który można zamontować bez konieczności dokonywania zmian konstrukcyjnych mebla.

– System Stop Control Plus zamknie cały kontener jednym obrotem klucza – zaznacza Joanna Nowak z firmy Hettich. – System jest dyskretnie ukryty we wnętrzu mebla i nie wpływa na jego wygląd. Jeśli kontener jest mobilny, np. stoi koło biurka i porusza się na kółkach, warto wiedzieć, że Stop Control Plus dodatkowo zabezpieczy go przed przewróceniem się, ponieważ system pozwoli na wysunięcie tylko jednej szuflady. Od tej pory wszystkie ważne materiały i dokumenty firmowe będą profesjonalnie oraz bezpiecznie przechowywane w przestrzeni biurowej.

Hettich_Stop Control Plus_biuro

Bezpieczne użytkowanie wolnostojących mebli

Nie tylko w biurze chcemy móc bezpiecznie korzystać z wolnostojących mebli. Także w kuchni, łazience czy garderobie przyda się system Stop Control Plus, który jest dostępny w prestiżowych systemach szuflad InnoTech Atira oraz ArciTech. Ukryta we wnętrzu mebla listwa zamka centralnego nie pozwoli na otwarcie więcej niż jednej, często mocno obciążonej szuflady, co mogłoby prowadzić do przechylenia mebla.

Hettich_Stop Control Plus_kuchnia

Technika połączona z designem

W domu zamykanie szuflad na klucz ma swoje uzasadnienie wtedy, gdy na przykład przechowujemy w nich cenne przedmioty i rzeczy osobiste. Po zastosowaniu systemu Stop Control Plus z zamkiem centralnym, za pomocą jednego ruchu możemy sprawić, że biżuteria, pieniądze czy posiadające wartość sentymentalną zdjęcia i pamiętniki pozostaną bezpiecznie ukryte w zamkniętej szufladzie szafki nocnej wyposażonej w prowadnice Quadro.

Hettich_Stop Control Plus_sypialnia

ArciTech i InnoTech Atira, w których można zastosować system Stop Control Plus, to systemy szuflad dwuściennych opartych na niezwykle komfortowych systemach prowadnic. Szerokie możliwości budowania na bazie systemu zróżnicowanej kolorystyki czy typu boków szuflady sprawiają, że możliwe jest tworzenie niezwykle komfortowych w użytkowaniu, ale też pięknych i bezpiecznych mebli.

Technika często kojarzy się z czymś, co jest bardzo praktyczne, ale kłóci się ze sztuką i poczuciem piękna, natomiast produkty firmy Hettich są współtworzone przez inżynierów i architektów, a rozwiązania takie jak szuflady z niewidocznym dla oka systemem Stop Control Plus są tego doskonałym dowodem – mówi Joanna Nowak w z firmy Hettich.