WYDARZENIA (EVENTS)

I edycja Holzbau Forum Polska 2017

https://www.youtube.com/watch?v=lrzxj4kbYx0

230 uczestników wzięło udział w pierwszej polskiej edycji Holzbau Forum Polska (HBP) w Warszawie. Formuła łącząca fachowe sesje wykładowe z wystawą praktycznych rozwiązań dla konstrukcji drewnianych od lat doskonale sprawdza się na całym świecie i przyciąga architektów, konstruktorów oraz budowniczych obiektów z drewna. Kluczem do sukcesu jest świetna atmosfera spotkania, sprzyjająca rozmowom i budowaniu relacji biznesowych oraz wysokiej jakości prelekcje wykładowców renomowanych światowych uczelni i doświadczonych ekspertów pokazujących przykłady swoich realizacji.

Ogromną przyjemnością i zaszczytem była dla nas organizacja forum-holzbau, które po raz pierwszy miało miejsce w Polsce, Warszawie w dn. 28.02-1.03.17 r.

Naszym zadaniem było znalezienie miejsca, które stworzy klimat odpowiedni dla prestiżu konferencji na poziomie europejskim, jaką jest forum-holzbau.

Nawiązaliśmy współpracę ze znawcami z dziedziny architektury i budownictwa drewnianego, którzy współpracowali z nami przez parę miesięcy, by w 17 wykładach jak najlepiej opowiedzieć o drewnie w aspekcie konstrukcyjnym i położyć solidne fundamenty pod kolejne polskie edycje.

Do uczestniczenia w forum zapraszaliśmy poprzez promocję wydarzenia nie tylko w pismach branżowych, ale również poprzez wysyłkę newslettera, czy reklamę podczas obecności na innych wydarzeniach dotyczących konstrukcji i drewna w Polsce.

Poza krajowymi wystawcami, na udział zdecydowało się również kilkanaście przedsiębiorstw zagranicznych. Wszystkim zapewniliśmy opiekę na czas trwania konferencji zarówno techniczną, jak i organizacyjną.

Na nasze zaproszenie odpowiedziały również obecne władze w osobie Ministra Kazimierza Smolińskiego, który podczas 1. dnia forum wygłosił prelekcję odnośnie rządowego programu wsparcia budownictwa.

Na pamiątkę forum-holzbau Polska powstała obszerna publikacja konferencyjna, w której uczestnicy mogą powrócić do intrygujących ich zagadnień z forum poprzez lekturę wykładów.

Staraliśmy się przemyśleć wszystko w najdrobniejszych szczegółach, aby osiągnąć nasz cel, jakim było zadowolenie przede wszystkim uczestników, jak również pomysłodawców idei forum. Zgodne, pozytywne reakcje na nasze działania dają nam siłę i motywację, aby w roku następnym było jeszcze lepiej.

_MG_7013

W tej chwili nasze działania skupiają się na dalszej promocji forum-holzbau Polska, jak również na przygotowaniach do edycji w roku 2018.

Więcej informacji: www.forum-holzbau.pl

_MG_6843

_MG_6842

_MG_5832

_MG_6010

_MG_7149

_MG_7244

_MG_5972

_MG_7231

_MG_6859

_MG_5867

_MG_6877

_MG_5946